1- دلیل اصلی درج متون و نوشته هائی به زبان عربی روی محصولات فوراور درحالیکه تولید کشور امریکا می باشد چیست؟

درست است که محصولی به عنوان مثال توسط یک کمپانی امریکائی تولید و به بازار عرضه می شود اما اگر قرار باشد در کشور خاصی با زبانی غیر از انگلیسی مورد استفاده قرار گیرد طبیعتاْ مردم کشور مصرف کننده بایستی درک کامل و درستی از بروشور و مشخصات محصول مورد نظر داشته باشند. بنابراین تهیه برچسب یا بروشور محصول با زبان آن کشور امری طبیعی است و تحت هیچ عنوان به معنای تقلبی بودن آن محصول نیست. این موضوع در خصوص محصولات شرکت فوراور کاملاْ صدق می کند چرا که تمامی محصولات صرفاْ در امریکا تولید می شوند و به فراخور کشور مصرف کننده برچسب زنی می شوند مثلاْ زبان عربی در مورد محصولات فوراور در کشور امارات متحده عربی.
لازم بذکر است چون شرکت فوراور در ایران نمایندگی ندارد و نزدیکترین کشور به آن امارات است این محصول با برچسب عربی در ایران در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

۲ - رقبای اصلی شرکت فوراور کدامند؟

محصولات تولید سایر شرکت ها نیز در ایران به فروش می رسند لیکن هیچ کدام نه از نظر کیفی و نه قیمتی رقیب جدی برای محصولات کمپانی فوراور محسوب نمی شوند. این ادعا را می توانید با مطالعه مطالب ارائه شده در سایت های مختلف و همچنین مشاوره ای که ما به شما می دهیم بررسی نمائید.

۳ - بهترین زمان مصرف محصولات فوراور

با توجه به اینکه کلیه محصولات شرکت فوراور (FOREVER) کاملاْ ارگانیک و بدون مواد نگهدارنده هستند دارای تاریخ انقضای دوساله هستند. تاریخ تولید و انقضا روی تمامی این محصولات به صورت ماشینی حک شده و ما در این وب سایت هیچگاه محصول منقضی یا تاریخ گذشته نمی فروشیم.

۴ - سفارشات مشتریان به چه صورت تحویل آنها می شوند؟

زمانی که یک یا چند محصول توسط مشتری انتخاب و به سبد خرید اضافه می شود وارد مرحله پرداخت می شوید که پس از آن در اسرع وقت ممکن سفارش آماده و بسته بندی شده و با پست پیشتاز برای ایشان ارسال می گردد. هزینه حمل رایگان است.

5- چرا پرداخت به هنگام دریافت سفارش در محل مشتریان امکانپذیر نیست؟

این شیوه با توجه به بازخورد مشتریان عزیز مناسب نیست چرا که باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم تحویل و پست و پرداخت مشتریان بوجود می آورد. ما با اطمینانی که به مشتریان عزیز می دهیم هیچ مشکلی از نظر پرداخت قبل از حمل وجود نخواهد داشت.

۶ - محصولات فوراور (FOREVER) به چه صورتی بایستی مصرف شوند ؟

برتری قابل توجه محصولات شرکت فوراور ارگانیک و سالم بودن آنهاست و هیچگونه نگرانی از بابت مصرف آنها وجود ندارد. همچنین روش مصرف به طور کامل و شفاف روی هر محصول درج گردیده است. در این خصوص در هر زمانی که بخواهید می توانید از مشاوره های ما بهره مند شوید.

۷ - آیا نیازی به برقراری تماس با مدیریت سایت پس از تائید سفارش هست؟

خیر. این کار به صورت خودکار پس از پرداخت به مدیر سایت اعلام می شود که متعاقباْ سفارش نهائی و در اسرع وقت برای مشتری ارسال می گردد. در صورت نیاز به ارائه توضیحات، می توانید موارد را در قسمت سفارش محصول عنوان نمائید.

8- در خصوص رسیدن کالا به دست مشتری چه تضمینی وجود دارد؟

فروشگاه اینترنتی FOREVEROFFICE سابقه ای چندساله در خصوص تامین و فروش محصولات فوراور (FOREVER) در ایران دارد و بازخورد مثبت مشتریان در طول این سالها نشانه ای از اعتبار و صداقت ماست. بنابراین بدون هیچگونه نگرانی سفارش خود را از ما تحویل خواهید گرفت. در این زمینه می توانید به قسمت درباره ما مراجعه فرمائید.

9- آیا برای ثبت سفارش نیازی به عضویت در سایت هست؟

خیر لیکن در صورت عضویت قطعاْ از تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه ما بهره مند خواهید شد.

۱۰ - ساعات کاری و پاسخگوئی سایت FOREVEROFFICE به چه صورت است؟

فروشگاه آنلاین ما به صورت ۲۴ ساعته باز بوده و امکان خرید در هر ساعتی از شبانه روز وجود دارد.

۱۱ - آیا امکان ثبت سفارش از طرف شخص دیگر و درخواست ارسال برای ایشان نیز وجود دارد؟

بله. می توانید آدرس گیرنده را در قسمت مربوطه وارد نمائید تا در اسرع وقت تحویل ایشان شود.

۱۲ - آیا امکان ثبت سفارش برای کالاهای ناموجود نیز هست؟

خیر. در خصوص موجود بودن یا نبودن محصول دلخواه می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

۱۳ - آیا امکان لغو یا تغییر سفارش وجود دارد؟

این کار تا زمانی که سفارش برای مشتری ارسال نشده قابل انجام است که می توانید برای این منظور با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

    تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب ستاره.